image

Hakkımızda

Yılmazay MetalYILMAZAY METAL firması, temelleri yıllar önce hayallerde atılan ve Kasım 2014’te o hayallerin gerçeğe dönüşmesiyle 2100 metrekare alan üzerine kurulmuş bir metal işleme ve kaynaklı imalat merkezidir. Merkezimizde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özenle yapılan çalışmanın ardından projeler hayata geçirilmektedir.


Reklamcılık, otomotiv, inşaat, giyim başta olmak üzere birçok alanda üretim yapabilmekteyiz. Projelerimiz arasında reklam panoları, dış mekan tasarımları, totemler, çelik profil kiosklar, korkuluklar, tır vb. ağır araç parça üretimi, güvenli giyim parça üretimi gibi imalatlar mevcuttur.


Merkezimizde çelik profil, dkp ve siyah sac kesme, delme ve kaynatma işlemi yapılabilmektedir. Envanterimizde bulunan oksiplazmada 3000x6000 mm boyutlarına kadar olan saclar istenilen şekil ve ölçülerde kesilebilmektedir. Bunların yanında el plazması ile bükme makinesi yardımıyla çelik profil, boru, lama, inşaat demiri gibi sert malzemelere kesme ve bükme işlemleri uygulanabilmektedir. 1 metreküp boyutlarında malzemeye kumlama ve statik boyama işlemi yapılabilmektedir.


YILMAZAY METAL firması olarak müşteri odaklı politika yürütmekte ve siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti hedefiyle çalışmaktayız. Bu hedeflerin ışığında geçmişten günümüze gelen tecrübe ve sektöre yeni girmenin verdiği heyecan ve enerjiyle sizlerin yanındayız. İş ortaklarımız ve tedarikçi kuruluşlarımız ile birlikte sektöre yeni çözüm önerileri sunmak, üretimde söz sahibi olmak ve gelişen büyük Türk ekonomisine katkı sağlamak için gelişmekteyiz. Realist, yenilikçi, prensipli ve sorumlu düşünce yapısıyla sektörde lider konumda olmak için ilerlemekteyiz.